Interaktivní hry

Family Tree

Pozorně poslouchej a klikni na správného člena rodiny v rodokmenu. Pozor na časový limit.

Hru naleznete zde

Fashion Crazy

Počasí se zbláznilo. Každou chvíli se mění, a tak se Steve musí stále převlékat. Maggie ti řekne, co máš Stevovi obléknout. Klikni na správné oblečení.

Hru naleznete zde

Little Thief

Tvým úkolem je zjistit, co chybí na stole za věci. Maggie vždy jednu věc odnese. Která to ale je? Ve druhé části hry musíš zmizelé věci zase najít. Kam je asi Maggie v místnosti schovala?

Hru naleznete zde

Monster Maker

Vytvoř si své monstrum. Házej kostkou a podle padlého čísla přidej k tělu monstra správnou část (oko, ústa, nos, ucho, paži nebo nohu). Nakonec spočítej, kolik má tvoje monstrum očí, úst, nosů atd.

Hru naleznete zde

Pairs

Princip hry je jednoduchý - najít dva stejné obrázky (jako v pexesu). Vždy řekni, co je na obrázku.

Hru naleznete zde

Perfect Pizza

Poslouchej, co kdo má na pizze rád, potom klikni na správné ingredience a připrav každému pizzu podle jeho přání.

Hru naleznete zde

Safari Album

Pozorně se dívej a poslouchej a vyfotografuj postupně všechna zvířata na safari. Pozor! Máš jen 3 pokusy na každé zvíře. Zdařilé fotografie se ti ukládají do alba, které se ti zobrazí po úspěšném vyfotografování všech zvířat.

Hru naleznete zde

Stepping Stones

Tvým úkolem je převést Steva na druhý břeh řeky po správných kamenech. Musíš si vždy zapamatovat barvy kamenů, po kterých Steve musí přejít. Dej pozor, ať neuděláš chybu, jinak Steve spadne do řeky. Zatoulal se tam nebezpečný žralok a mohl by ho sežrat. Klikni na kameny podle instrukce. Čím vyšší úroveň hry, tím širší řeka.

Hru naleznete zde

The Name Game

Pomůžeš Stevovi najít jeho přátele? A jak se kdo jmenuje? Až se ti představí všichni Stevovi přátelé, najdi, za kterým oknem se ukrývá ten, kterého v danou chvíli Steve právě hledá. Dej si ale pozor, ať nenarazíš na monstrum.

Hru naleznete zde

Toy Detective

Ve skříni s hračkami je úplná tma, nic není vidět. Použij baterku a najdi hračku podle instrukce, kterou uslyšíš. Pozor! Baterka vydrží svítit je omezený čas a ten se stále zkracuje. Až ji budeš potřebovat dobít, klikni na minci. Za každou včas nalezenou hračku získáš minci.

Hru naleznete zde

Transport Bingo Spin

Roztoč minci. Když se mince zastaví, šipka ukazuje na dopravní prostředek, který musíš správně pojmenovat. Nápovědu hledej pod hvězdičkami na spodní liště. Najeď na ně kurzorem a klikni na správnou odpověď. Čas je však omezen. Sleduj časovou bombu v pravém dolním rohu.

Hru naleznete zde

Wonderwall

Kdo se skrývá za zdí? Je to hasič, kuchař nebo někdo úplně jiný? Klikni na tlačítko STOP a postupně odkrývej cihly ve zdi. Zjisti, kdo se za ní skrývá. Nápovědu hledej pod otazníky na spodní liště. Najeď na ně kurzorem a klikni na správnou odpověď.

Hru naleznete zde


Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Hlavní menu


Vyhledávání:


English Time for teachers 
English Time pro děti 

English Time - angličtina pro předškolní a mladší školní děti 

Enjoy English with Steve and Maggie

The interactive MyWow! portal really is worth a visit. There are plenty of fun videos with Steve, Maggie and Bobby and our application for Android and iOS means that you can play videos anytime and anywhere, without any adverts.

Close