Zábavná videa s angličtinou

SAY HELLO

Děti se hravou formou seznamují s pozdravem Hello. Prostřednictvím různých postav/zvířat (zpěvák, slon aj.) a imitace jejich hlasu procvičují Hello. Návod, jak s dětmi při sledování klipu pracovat, najdete v první kapitole publikace pod číslem aktivity 1.1.

STEPPING STONES

Děti procvičují barvy duhy prostřednictvím písničky The Rainbow Song. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 3.5.

THE WHEELS ON THE BUS

Prostřednictvím písničky se děti učí pojmenovat některé dopravní prostředky. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 2.8.

TOY TRAIN

Steve jezdí ve vláčku a Maggie mu do vagónů sbírá hračky. Pomozte jí každou hračku umístit do vagónku se správnou barvou.

TWINKLE, TWINKLE LITTLE STAR

Písnička s tímto názvem se váže k Vánocům, a tak i celý klip. Maggie pomáhá Stevovi zdobit stromeček a kreslí, co si přejí pod ním najít na Štědrý večer. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v jedenácté kapitole publikace pod číslem 11.3.

WANNABE

Steve se zasnil a zdá se mu o povoláních, která ve snu dokonce vykonává. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v sedmé kapitole publikace pod číslem 7.2.

WHAT ARE YOU WEARING?

Steve vše popletl a oblékl si na sebe všechno oblečení špatně (ponožky si dal na uši, klobouk na nohu aj.). Maggie to ovšem moc sluší. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v osmé kapitole publikace pod číslem 8.1.

WHAT’S THE WEATHER LIKE?

Steve a Maggie cestují ve své kouzelné truhle světem a vždy se dostanou do jiného počasí. Jakou kulišárnu připraví Maggie tentokrát? Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 8.5.

Strana: 1 <<... | 2 | ...>> 3


Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Hlavní menu


English Time pro učitele 
English Time for teachers 

English Time - angličtina pro předškolní a mladší školní děti 

Enjoy English with Steve and Maggie

The interactive MyWow! portal really is worth a visit. There are plenty of fun videos with Steve, Maggie and Bobby and our application for Android and iOS means that you can play videos anytime and anywhere, without any adverts.

Close