Zábavná videa s angličtinou

SAY HELLO

Děti se hravou formou seznamují s pozdravem Hello. Prostřednictvím různých postav/zvířat (zpěvák, slon aj.) a imitace jejich hlasu procvičují Hello. Návod, jak s dětmi při sledování klipu pracovat, najdete v první kapitole publikace pod číslem aktivity 1.1.

STEPPING STONES

Děti procvičují barvy duhy prostřednictvím písničky The Rainbow Song. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 3.5.

THE WHEELS ON THE BUS

Prostřednictvím písničky se děti učí pojmenovat některé dopravní prostředky. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 2.8.

TOY TRAIN

Steve jezdí ve vláčku a Maggie mu do vagónů sbírá hračky. Pomozte jí každou hračku umístit do vagónku se správnou barvou.

TWINKLE, TWINKLE LITTLE STAR

Písnička s tímto názvem se váže k Vánocům, a tak i celý klip. Maggie pomáhá Stevovi zdobit stromeček a kreslí, co si přejí pod ním najít na Štědrý večer. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v jedenácté kapitole publikace pod číslem 11.3.

WANNABE

Steve se zasnil a zdá se mu o povoláních, která ve snu dokonce vykonává. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v sedmé kapitole publikace pod číslem 7.2.

WHAT ARE YOU WEARING?

Steve vše popletl a oblékl si na sebe všechno oblečení špatně (ponožky si dal na uši, klobouk na nohu aj.). Maggie to ovšem moc sluší. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v osmé kapitole publikace pod číslem 8.1.

WHAT’S THE WEATHER LIKE?

Steve a Maggie cestují ve své kouzelné truhle světem a vždy se dostanou do jiného počasí. Jakou kulišárnu připraví Maggie tentokrát? Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 8.5.

Strana: 1 <<... | 2 | ...>> 3


Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Hlavní menu


English Time pro učitele 
English Time for teachers 

English Time - angličtina pro předškolní a mladší školní děti 

wattsenglish-video.jpg, 30kB

Are you interested in new free and original English teaching materials with Steve and Maggie from WattsEnglish Ltd.?

closelabel.gif, 971B