Zábavná videa s angličtinou

MY NAME’S STEVE

Děti se prostřednictvím klipu učí pozdravit a představit se svým jménem. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 1.4.

MY PENCIL CASE

Děti se seznamují se slovíčky z lexikální skupiny školní potřeby pomocí metody drilu procvičují jejich výslovnost. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 1.7.

OLD MACDONALD’S FARM

Děti se naučí tradiční písničku a procvičí domácí zvířátka. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 6.3.

ON SAFARI

Steve je v Africe a děti spolu s ním pozorují a pojmenovávají místní zvířata. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 6.5.

ON THE FARM

Steve a Maggie seznamují děti se zvířátky na farmě. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v šesté kapitole publikace pod číslem aktivity 6.1.

PAIRS

Steve a Maggie tentokrát hrají pexeso. Téma je roční období. Děti si i zopakují počítání od jedné do osmi. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 9.7.

PERFECT PIZZA

Jakou pizzu má rád Steve a jakou Maggie? Jak to dopadne, když spolu vaří? Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v páté kapitole publikace pod číslem 5.2.

RAINING BISCUITS

Steve si připravil skvělou svačinu – čaj a sušenky. Ale co to? Někdo mu je ujídá? Kdo to asi je? Je potřeba sušenky vždy přepočítat. Pomozte s tím Stevovi.

ROBO-STEVE

Steve je ve třídě proměněn Maggie v robota a musí se pohybovat podle instrukcí. Děti se seznamují se základními předložkami místa (on, behind, under) a procvičují slovní zásobu k pojmenování nábytku ve třídě. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci ve druhé kapitole pod číslem 2.1.

SAFARI ALBUM

Steve je opět v Africe, ale tentokrát si zvířata fotografuje, aby si vytvořil album pěkných a zajímavých fotografií. Slovní zásoba je stejná jako v klipu On Safari, ale vyskytují se zde jazykové struktury i trochu složitější. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 6.7.

Strana: 1 <<... | 2 | ...>> 3


Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Hlavní menu


English Time pro učitele 
English Time for teachers 

English Time - angličtina pro předškolní a mladší školní děti 

wattsenglish-video.jpg, 30kB

Are you interested in new free and original English teaching materials with Steve and Maggie from WattsEnglish Ltd.?

closelabel.gif, 971B