Zábavná videa s angličtinou

MY NAME’S STEVE

Děti se prostřednictvím klipu učí pozdravit a představit se svým jménem. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 1.4.

MY PENCIL CASE

Děti se seznamují se slovíčky z lexikální skupiny školní potřeby pomocí metody drilu procvičují jejich výslovnost. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 1.7.

OLD MACDONALD’S FARM

Děti se naučí tradiční písničku a procvičí domácí zvířátka. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 6.3.

ON SAFARI

Steve je v Africe a děti spolu s ním pozorují a pojmenovávají místní zvířata. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 6.5.

ON THE FARM

Steve a Maggie seznamují děti se zvířátky na farmě. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v šesté kapitole publikace pod číslem aktivity 6.1.

PAIRS

Steve a Maggie tentokrát hrají pexeso. Téma je roční období. Děti si i zopakují počítání od jedné do osmi. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 9.7.

PERFECT PIZZA

Jakou pizzu má rád Steve a jakou Maggie? Jak to dopadne, když spolu vaří? Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v páté kapitole publikace pod číslem 5.2.

RAINING BISCUITS

Steve si připravil skvělou svačinu – čaj a sušenky. Ale co to? Někdo mu je ujídá? Kdo to asi je? Je potřeba sušenky vždy přepočítat. Pomozte s tím Stevovi.

ROBO-STEVE

Steve je ve třídě proměněn Maggie v robota a musí se pohybovat podle instrukcí. Děti se seznamují se základními předložkami místa (on, behind, under) a procvičují slovní zásobu k pojmenování nábytku ve třídě. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci ve druhé kapitole pod číslem 2.1.

SAFARI ALBUM

Steve je opět v Africe, ale tentokrát si zvířata fotografuje, aby si vytvořil album pěkných a zajímavých fotografií. Slovní zásoba je stejná jako v klipu On Safari, ale vyskytují se zde jazykové struktury i trochu složitější. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 6.7.

Strana: 1 <<... | 2 | ...>> 3


Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Hlavní menu


English Time pro učitele 
English Time for teachers 

English Time - angličtina pro předškolní a mladší školní děti 

Enjoy English with Steve and Maggie

The interactive MyWow! portal really is worth a visit. There are plenty of fun videos with Steve, Maggie and Bobby and our application for Android and iOS means that you can play videos anytime and anywhere, without any adverts.

Close