Zábavná videa s angličtinou

BODY BOX

Děti se učí pojmenovat části těla. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v desáté kapitole v publikace pod číslem 10.1.

CHANGING COLOURS

Dětem jsou prezentovány základní barvy. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány ve třetí kapitole publikace pod číslem 3.1.

IMPERFECT PICNIC

Steve se vydal do přírody a připravil si s sebou oblíbenou svačinu. Malá uličnice Maggie na něj však připravila lumpárnu. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 5.6.

LITTLE THIEF

Maggie vždy odnese jednu věc ze stolu a děti musí udat kterou. Nyní už procvičují, co se naučily v klipu My Pencil Case. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 1.9.

MAGGIE’S DOLL

Maggie nemůže usnout, protože nemá svou panenku. Zatímco ji Steve hledá ve tmě v pokojíčku, narazí na rozházené hračky. Děti procvičují pojmenovávání hraček. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 4.5.

MAGGIE’S FAMILY

Prostřednictvím rodiny Maggie, která se snaží vytáhnout ze země Stevův přívěsek, se děti učí pojmenovat členy rodiny. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány ve čtvrté kapitole publikace pod číslem 4.1.

MAGGIE’S REMOTE CONTROL

Maggie pomocí dálkového ovladače nutí Steva vykonávat konkrétní pohyby. Děti se seznamují s některými slovesy pohybu (ski, swim, jump atd.) a samy je pak podle instrukcí Steva vykonávají. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 2.2.

Monster Maker

Steve kreslí na tabuli monstrum. Hází kostkou a podle padlého čísla přidává k tělu monstra správnou část (oko, ústa, nos, ucho, paži nebo nohu). Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v desáté kapitole v publikace pod číslem 10.4.

MR.WOLF

Steve a Maggie spolu hrají hru What’s the Time, Mr. Wolf. Děti se tak spolu s nimi procvičují udávání času. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v deváté kapitole publikace pod číslem 9.1.

MY COLOURFUL BALLOON

Steve letí nad městem v balónu. Pomozte mu pojmenovat barvy našeho balónu. Samozřejmě nebude chybět ani Maggie.

Strana: 1 <<... | 2 | ...>> 3


Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Hlavní menu


English Time pro učitele 
English Time for teachers 

English Time - angličtina pro předškolní a mladší školní děti 

wattsenglish-video.jpg, 30kB

Are you interested in new free and original English teaching materials with Steve and Maggie from WattsEnglish Ltd.?

closelabel.gif, 971B