Zábavná videa s angličtinou

BODY BOX

Děti se učí pojmenovat části těla. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v desáté kapitole v publikace pod číslem 10.1.

CHANGING COLOURS

Dětem jsou prezentovány základní barvy. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány ve třetí kapitole publikace pod číslem 3.1.

IMPERFECT PICNIC

Steve se vydal do přírody a připravil si s sebou oblíbenou svačinu. Malá uličnice Maggie na něj však připravila lumpárnu. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 5.6.

LITTLE THIEF

Maggie vždy odnese jednu věc ze stolu a děti musí udat kterou. Nyní už procvičují, co se naučily v klipu My Pencil Case. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 1.9.

MAGGIE’S DOLL

Maggie nemůže usnout, protože nemá svou panenku. Zatímco ji Steve hledá ve tmě v pokojíčku, narazí na rozházené hračky. Děti procvičují pojmenovávání hraček. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 4.5.

MAGGIE’S FAMILY

Prostřednictvím rodiny Maggie, která se snaží vytáhnout ze země Stevův přívěsek, se děti učí pojmenovat členy rodiny. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány ve čtvrté kapitole publikace pod číslem 4.1.

MAGGIE’S REMOTE CONTROL

Maggie pomocí dálkového ovladače nutí Steva vykonávat konkrétní pohyby. Děti se seznamují s některými slovesy pohybu (ski, swim, jump atd.) a samy je pak podle instrukcí Steva vykonávají. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v publikaci pod číslem 2.2.

Monster Maker

Steve kreslí na tabuli monstrum. Hází kostkou a podle padlého čísla přidává k tělu monstra správnou část (oko, ústa, nos, ucho, paži nebo nohu). Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v desáté kapitole v publikace pod číslem 10.4.

MR.WOLF

Steve a Maggie spolu hrají hru What’s the Time, Mr. Wolf. Děti se tak spolu s nimi procvičují udávání času. Instrukce pro učitele k dané aktivitě jsou popsány v deváté kapitole publikace pod číslem 9.1.

MY COLOURFUL BALLOON

Steve letí nad městem v balónu. Pomozte mu pojmenovat barvy našeho balónu. Samozřejmě nebude chybět ani Maggie.

Strana: 1 <<... | 2 | ...>> 3


Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Hlavní menu


English Time pro učitele 
English Time for teachers 

English Time - angličtina pro předškolní a mladší školní děti 

Enjoy English with Steve and Maggie

The interactive MyWow! portal really is worth a visit. There are plenty of fun videos with Steve, Maggie and Bobby and our application for Android and iOS means that you can play videos anytime and anywhere, without any adverts.

Close