Interaktivní hry

Where is BOB?

Pomůžeš Stevovi najít BOBa? Šipkami na klávesnici Steva dovedeš na místo, kde se BOB skrývá. Pozor, Steve může chodit pouze po ulici. Zvítězíš, pokud najdeš BOBa 8x. Můžeš se splést pouze 3x.

Manic Maths

Dokážeš v časovém limitu 40 vteřin vypočítat všech 8 matematických rovnic? Zvol si úroveň a můžeš začít. Správný výsledek označ kliknutím myší. Pozor můžeš se splést pouze 3x.

His or Her Object?

Rozpoznáš, komu patří předměty? Pomocí šipek nasměruj padající předměty k příslušným postavám dle zadání. Pozor, předměty padají stále rychleji a ty máš pouze 3 možnosti se splést. Zvol si úroveň a zkus štěstí.

Laser Surgery

Zahraj si na doktora a pokus se laserem vyléčit nemocné lidi. Laser ovládáš kliknutím myší na nemocnou část těla dle zadání. Pozor, můžeš se splést pouze 3x.

Recipe Race

Zahraj si s BOBem na kuchaře a vyber ty správné ingredience dle receptu. Kliknutím myši na danou ingredienci jí předáš BOBovi. Poté musíš ve správný okamžik kliknout na BOBa, aby ingredienci vhodil do připravené mísy. Vyber si úroveň a staň se kuchařem. Pozor, můžeš se splést pouze 3x.

Stop the Clock

Zjisti, co Steve dělá v průběhu dne. Kliknutím myši zastav hodiny v určený čas a poté myší přenes daný obrázek na příslušné místo v albu. Dokážeš vyplnit celé album? Pozor, u každého určení času a správného místa pro fotografii můžeš udělat pouze 3 chyby.

Shape Invaders

Pomůžeš Stevovi pochytat geometrická tělesa? Myší chytni těleso dle zadání a přesuň jej do prázdných čtverců na spodním okraji obrazovky. Pozor, v úrovni 2 musíš chycená tělesa srovnat dle zadání (např. od největšího po nejmenší). Při plnění úkolu můžeš udělat pouze 3 chyby.

Family Galaxy

Seznam se s rodinou BOBa. Najdi členy jeho rodiny dle zadání. BOBa posunuj pomocí šipek a na hledaného člena rodiny klikni myší v momentě, kdy se jeho okénko osvětlí. Pozor, můžeš se splést pouze 3x.

Who Was I?

Zjisti, čím byli tito lidé, a dosáhni nejlepšího možného skóre. Poslechni si nápovědu a pokus se uhodnout jejich zaměstnání. Pokud potřebuješ další nápovědu, klikni na tlačítko „NEXT CLUE“. Pokud chceš určit povolání, vyber kliknutím myší na jednu z možností nabízených v políčkách s hvězdou. Čím méně nápovědy potřebuješ, tím více můžeš získat bodů, ale pozor, při špatné odpovědi se ti body odečítají …

The Shopping Game

Pomůžeš Stevovi nakoupit vše, co má na seznamu? Myší klikni na předměty, které jsou na nákupním seznamu. Pozor, můžeš se splést pouze 3x. Vyber si úroveň a hurá na nákup!

Music Madness

Poznáš na jaký nástroj hraje Steve (a BOB)? Poslouchej hudbu a zvol jeden z nástrojů v kolečkách po levé straně. Poté si zkontroluj správnost své odpovědi kliknutím na tlačítko „STOP MUSIC“. Pozor, v úrovni dvě hádáš dva hudební nástroje najednou, protože hraje Steve s BOBem. Při odpovědích se můžeš splést nejvýše 3x.

Galactic ZOO

Pomůžeš BOBovi správně umístit jednotlivé živočichy v jeho galaktické ZOO? Myší chytni člověka/zvířátko a přenes jej do odpovídajícího prostředí. Pozor, můžeš udělat jen 2 chyby.

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

English Now 

Vyhledávání:

Design a realizace: Vikadesign | © CEET s.r.o. 2014