Jídlo

Návrat do Výuková videa

CRAZY SANDWICH

Steve vaří podle knihy receptů, ale zlobivá Maggie mu v ní potají  obrací listy, a tím recept neustále mění. Copak asi nakonec Steve uvaří?  Návod jak pracovat s tímto DVD klipem naleznete v publikaci pro úroveň 1 v aktivitě 7.0.

Typ lekce: příběhový klip L1

Článek obsahuje připojená média:video

FOOD

V tomto DVD klipu Steve drilovými technikami procvičuje nové jazykové struktury týkající se jídla („I like fizzy drink, fish and chips, hamburger, spaghetti, tea.“).  Steve si objednává jídlo a pití v restauraci. Návod jak pracovat s tímto DVD klipem naleznete v publikaci pro úroveň 2 v aktivitách 7.0 a 7.1.

Typ lekce: procvičovací klip L2

Článek obsahuje připojená média:video

LUNCHTIME!

Steve si zapomene vzít s sebou do batohu na výlet oběd, ale Maggie mu půjčí kouzelný ubrousek, kterým si Steve vykouzlí spoustu dobrot. Pojďte se podívat, co si Steve dá k obědu. Návod jak pracovat s tímto DVD klipem naleznete v publikaci pro úroveň 2 v aktivitě 7.0.

Typ lekce: příběhový klip L2

Článek obsahuje připojená média:video

SNACKS

Steve procvičuje drilovými technikami slova týkající se jídla (apple, banana, cake, sandwich, pizza, salad).  V DVD klipu Steve ukazuje, co s Maggie uvařili a postupně jednotlivá jídla pojmenovává. Návod jak pracovat s tímto DVD klipem naleznete v publikaci pro úroveň 1 v aktivitách 7.0 a 7.1.

Typ lekce: procvičovací klip L1

Článek obsahuje připojená média:video

Návrat do Výuková videa

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Vyhledávání:

English Club - angličtina pro děti 

Design a realizace: Vikadesign | © Liberecká jazyková školka o.p.s. 2012