Čísla a slovesa

Návrat do Výuková videa

BIG DICE

Steve a Maggie hrají hru s kostkou. Zahrajte si s nimi a naučte se několik pohybových sloves (jump, hop, stamp your feet, clap) a zároveň i počítat do šesti. Návod jak pracovat s tímto DVD klipem naleznete v publikaci pro úroveň 1 v aktivitě 1.0.

Typ lekce: příběhový klip L1

Článek obsahuje připojená média:video

COUNT TO 10

V tomto DVD klipu si se Stevem procvičíte počítání do deseti (one, two, three, four, five, six, seven, eight, nine, ten). Steve vás zavede na fotbalové hřiště, kde můžete společně s ním počítat jednotlivé míče. Návod jak pracovat s tímto DVD klipem naleznete v publikaci pro úroveň 2 v aktivitách 1.0 a 1.1.

Typ lekce: procvičovací klip L2

Článek obsahuje připojená média:video

SAY AND DO

Steve předvádí některá slovesa pohybu,  drilovými technikami je procvičuje a zároveň je zapojuje do jazykové struktury („I am jumping, hopping, stamping my feet, clapping my hands.“). Steve vyzývá děti, aby opakovaly pohyby po něm. Návod jak pracovat s tímto DVD klipem naleznete v publikaci pro úroveň 1 v aktivitách 1.0 a 1.1.

Typ lekce: procvičovací klip L1

Článek obsahuje připojená média:video

THE MAGIC NUMBER ROOM

Steve vás v tomto DVD klipu zavede do kouzelné místnosti, kde si pohraje s čísly a přitom vás naučí počítat do deseti. Návod jak pracovat s tímto DVD klipem naleznete v publikaci pro úroveň 2 v aktivitě 1.0.

Typ lekce: příběhový klip L2

Článek obsahuje připojená média:video

Návrat do Výuková videa

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Vyhledávání:

English Club - angličtina pro děti 

Design a realizace: Vikadesign | © Liberecká jazyková školka o.p.s. 2012