Interaktivní hry

ANIMAL COLLECTOR (KAM PATŘÍ ZVÍŘÁTKO?)

Zvířata se rozutekla ze svých ohrad. Pokus se je co nejrychleji vrátit tam, kam patří. Počkej na zadání a myší vždy přemísti příslušná zvířata do jejich ohrady, případně do rybníka. Pozor, můžeš udělat jen tři chyby.

BIRD CATCHER (LOVEC PTÁKŮ)

Pomůžeš paní ošetřovatelce v ZOO pochytat ptáčky, kteří jí ulétli z klece? Klikni vždy myší na určitý počet ptáčků dle zadání. Když máš pocit, že jsi pochytal(a) přesný počet ptáčků, klikni na tlačítko „GO“. Pozor, můžeš udělat jen tři chyby.

CLOTHES STOPPER (CHYŤ OBLEČENÍ)

V pokojíku se otevřelo okno a všechno oblečení začalo najednou poletovat vzduchem. Pokus se chytat (klikem myší) oblečení podle zadání. Pozor, můžeš udělat jen 3 chyby.

COLOUR KING (KRÁL BAREV)

Pozorně poslouchej a klikni na stejně barevnou kaňku, jako je ta na spodním okraji obrazovky. Pokud správně určíš vždy dvě stejné barvy v celém kole, staneš se „králem barev“ („Colour King“). Pozor, máš jen tři pokusy.

HAT TOSS CHAMPION (PŘEBORNÍK V HÁZENÍ KLOBOUKEM)

Postavy ztratily své klobouky, pomůžeš jim je najít? Urči, komu patří příslušný klobouk (helma) a přenes mu/jí ho myší na hlavu.

HOUSE HUNT (SCHOVÁVANÁ)

Zahraj si s Maggie na schovávanou. Projdi celý dům a až ji najdeš, klikni na jeden z malých obrázků Maggie na spodní části obrazovky, které ti předříkávají jednotlivá místa v domě. Do místností se dostaneš kliknutím na dveře, zpět do chodby pak kliknutím na ikonku běžce na dolním okraji uprostřed. Pozor, můžeš udělat jen tři chyby.

IN THE GARDEN (NA ZAHRADĚ)

Vytvoř si vlastní zahradu a projdi se po ní. Myší umísti jednotlivé části zahrady a poté se mezi nimi pomocí šipek projdi dle instrukcí. Vždy když dojdeš k příslušné části zahrady, klikni na ni myší. Pozor, klikej vždy do středu dané věci!

IN THE POOL (V BAZÉNU)

Steve se koupe v bazénu a ty ho můžeš pozlobit. Chyť jej za příslušnou část těla dle zadání. Pozor, můžeš udělat jen tři chyby.

MESSY BEDROOM (NEUKLIZENÝ POKOJÍK)

Maminka se zlobí. Pomůžeš dětem najít a spočítat oblečení v pokojíku? Pomocí myši ovládej „baterku“, která ti oblečení pomůže najít. Pokud hledané oblečení najdeš, klikni na něj.

MYSTERY GIFT (ZÁHADNÝ DÁREK)

Steve a Maggie dostali spoustu dárků s hračkami. Pomůžeš jim je rozbalit? Klikáním myší na políčko „STOP“ postupně „rozbaluj“ dárek a snaž se uhodnout obrázek. Jestli víš, co na obrázku je, klikni na jednu z hvězdiček na spodní části obrazovky, které ti jednotlivé hračky předříkávají.

Strana: 1 <<... | ...>> 2

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Vyhledávání:

English Club - angličtina pro děti 

Design a realizace: Vikadesign | © Liberecká jazyková školka o.p.s. 2012